PROJEKT


MODERN BOHO

NOWOCZESNY DOM DLA MŁODEGO MAŁŻEŃSTWA

Klient
Prywatny
Architekt
Anna Kopeć
Rok
2023
Wnętrza
Dom
Powierzchnia
200- 300 m

NATURALNIE

 

 

 

 

 

 

 

opis

Dom kostka z czasów PRL w Brzezinach  został przez nas przeprojektowany dla młodego małżeństwa z dziećmi.

Na parterze tego domu znajdują się salon połączony z jadalnią, kuchnia, łazienka oraz hol.

W całym domu dominują ciepłe barwy: beż, stłumiona zieleń, ciepła szarość oraz piękna drewniana podłoga, wszystko utrzymane w stylu modern boho.

Współczesne trendy spotykają się z przytulnym, artystycznym charakterem boho. Salon to przestrzeń, która emanuje harmonią, kreatywnością i relaksem. Wygodna sofa i fotele, pokryte miękkimi poduszkami, duża ilość naturalnego światła, które wpada przez okna oraz egzotyczne rośliny doniczkowe wprowadzające świeżość i naturę do wnętrza.

Na piętrze budynku znajdują się sypialnie rodziców i dzieci oraz łazienka, udało się wygospodarować przestrzeń na garderobę

Głównym punktem sypialni jest wygodne i duże łóżko, które zajmuje centralne miejsce w pomieszczeniu. Podłoga jest pokryta naturalnym drewnem oraz lekkim dywanem, który dodaje przytulności i ciepła do pomieszczenia. Wokół łóżka ustawione są niskie stoliki z drewna, na których umieszczono różnego rodzaju dekoracje, np. ceramiczne wazony z suszonymi kwiatami. Całość kompozycji dopełniają rośliny. W sypialni modern boho nie może zabraknąć zieleni. Stojące na podłodze donice z roślinami doniczkowymi łączą się z naturalnymi elementami stylu boho. Jest to miejsce pełne harmonii, wolności i kreatywności.

Pokój córki to magiczne miejsce, pełne uroku i czarującej atmosfery. Każdy element jest starannie dobrany, aby stworzyć przytulną i inspirującą przestrzeń. Kolor fioletowy nadaje wnętrzu elegancji i tajemniczości, tworząc idealne miejsce do odpoczynku, zabawy i rozwijania wyobraźni.

 

 

więcej na

https://www.facebook.com/projektowanie.wnetrz.nokodesign