BLOG

NAJPOPULARNIEJSZE STYLE WE WNĘTRZACH

NAJPOPULARNIEJSZE STYLE WE WNĘTRZACH

STYLE WE WNĘTRZACh, w których lubimy projektować Styl w projektowaniu wnętrz to określona koncepcja, która łączy w sobie elementy aranżacji przestrzeni, mebli, kolorów, tekstyliów, oświetlenia, dodatków oraz dekoracji. Istnieje wiele różnych stylów, z których każdy ma swoje cechy charakterystyczne i określony charakter. Oto kilka popularnych stylów w projektowaniu wnętrz: 1. STYL nowoczesny Styl nowoczesny w..
IDEALNA ŁAZIENKA

IDEALNA ŁAZIENKA

Jak zaprojektować idealną łazienkę. Zaprojektowanie funkcjonalnej łazienki wymaga uwzględnienia wielu czynników, takich jak przestrzeń, styl, budżet i indywidualne preferencje użytkowników. Poniżej przedstawiam Wam kilka wskazówek, które mogą pomóc w zaprojektowaniu funkcjonalnej łazienki: Określ swoje potrzeby i preferencje: Zanim zaczniesz projektować łazienkę, zastanów się, jakiej funkcjonalności oczekujesz od swojej łazienki i jakie są Twoje preferencje. Czy..
TENDENCJE KOLORYSTYCZNE NA 2018 ROK

TENDENCJE KOLORYSTYCZNE NA 2018 ROK

JAK CO ROKU PRODUCENCI FARB PRZYGOTOWALI SWOJE PROPOZYCJE KOLORYSTYCZNE. ZOBACZCIE CO WG NOKODESIGN BĘDZIE MUST HAVE ROKU 2018   Czarny. Nie mamy najmniejszej wątpliwości, kolor czarny powraca. Używamy go zarówno w dodatkach i jak  na dużych płaszczyznach ścian. Nie bójmy się go, czarne wnętrza są wyjątkowo eleganckie i tajemnicze.   Ultra violet. Uznany został przez..
LOFTOWE WNĘTRZE showroomu

LOFTOWE WNĘTRZE showroomu

Wydobyć to, co najlepsze. Oto loftowe wnętrze showroomu fabryki od NOKO Design autor: Property Design.pl   Architekt potrafi wydobyć z nawet najbardziej zaniedbanego wnętrza to, co najlepsze. Tak było w przypadku showroomu fabryki zamków błyskawicznych Persyl w Łodzi. Pracownia NOKO DESIGN przeobraziła starą kamienicę w prawdziwą perełkę designu. Jak na pofabryczną Łódź przystało, budynek, w..