PROJEKT


DOM POD ŁODZIĄ

Klient
Prywatny
Architekt
Anna Kopeć
Rok
2020
Wnętrza
Dom
Powierzchnia
100- 200 m

Galeria

opis

Wnętrze tego domu charakteryzuje się minimalistycznym podejściem do dekoracji, jasnymi kolorami i prostymi liniami. Meble są proste, ale wykonane z wysokiej jakości materiałów.

W salonie możemy zobaczyć wygodną modułową kanapę w szarej tkaninie obiciowej odpornej na zabrudzenia, a także duży drewniany stół z metalowymi nogami. Na ścianach wisi kilka obrazów o prostych formach, a podłoga jest pokryta płytkami w neutralnych kolorach. Kuchnia jest otwarta na salon, z nowoczesnymi urządzeniami i meblami w jasnych barwach. Blaty kuchenne wykonane są z czarnego  granitu. Pomiędzy kuchnią a jadalnią w wykuszu wielkiego okna stworzono przytulną przestrzeń dla małego dziecka.

Do gabinetu prowadzą duże loftowe drzwi. Dzięki zastosowaniu połączenia kolorów brudnego denimu, szarości oraz jasnego drewna wnętrze utrzymane jest w spokojnej i relaksującej atmosferze. Podłoga podobnie jak w salonie wyłożona jest płytkami w kolorze szarym. Meble w gabinecie są funkcjonalne i wygodne. Biurko wykonane z drewna w naturalnym kolorze zapewnia ciepło i przytulność w pomieszczeniu. Musztardowe krzesło ładnie kontrastuje z pozostałą częścią pomieszczenia, a jednocześnie dodaje mu stylowego wykończenia. Kolor musztardowy wykorzystano również w dodatkach, takich jak poduszki.

W całym domu zastosowano nowoczesne oświetlenie, większość  lamp sufitowych jest w kolorze białym by stały się integralna częścią sufitu. W salonie dla podkreślenia naturalnego klimatu zastosowano lampy wykonane ze sklejki drewnianej. Dodanie  kilku roślin doniczkowych oraz zdjęć na ścianach stworzyło ciepłą i przytulną atmosferę w pomieszczeniu.

Wnętrze tego  domu jest  bardzo funkcjonalne i zaprojektowane z myślą o maksymalnym wykorzystaniu przestrzeni. Charakteryzuje się eleganckim wyglądem, prostymi formami i jasnymi kolorami, co sprawia, że jest bardzo przyjazne i przyjemne dla oka.

The aim of the project was to create a desirable place to live that balances usable private space with high quality public space.mddM