PROJEKT


apartament w centrum

Klient
Prywatny
Architekt
Anna Kopeć
Rok
2020
Wnętrza
Mieszkanie
Powierzchnia
50-100 m

apartament W CENTRUM

 

opis

 

Apartament w centrum Łodzi zaprojektowano w beżowej kolorystyce z wykorzystaniem drewna i czarnymi akcentami. To wnętrze, które łączy w sobie elegancję, ciepło i minimalistyczny styl. Przestrzeń ta charakteryzuje się jasnymi kolorami, naturalnymi materiałami oraz zrównoważoną ilością ciemniejszych elementów, co tworzy harmonijną całość.

W salonie główną część zajmuje duży, jasny narożnik w kolorze beżowym. Na podłodze ułożono naturalne, drewniane panele, które nadają przestrzeni ciepła i przytulności. Obok kanapy znajduje się czarny stolik kawowy, który stanowi wyrazisty akcent kolorystyczny. Kuchnia to minimalistyczne pomieszczenie z jasnymi, matowymi frontami szafek oraz blatami w kolorze czarnego granitu. Razem z jadalnia i salonem tworzy integralną część.

Sypialnia to miejsce wypoczynku, które urządzono w podobnej stylistyce jak salon. Duże, jasne łóżko w kolorze beżowym zajmuje centralne miejsce, na podłodze podobnie jak w salonie ułożono drewniane panele. Po obu stronach łóżka znajdują się białe szafki nocne, a na ścianie za łóżkiem wiszą fotografie. Całość dopełnia biała szafa, która zapewnia dużo miejsca na przechowywanie ubrań i innych rzeczy.

Łazienka to minimalistyczne pomieszczenie z beżowymi płytkami na ścianach i podłodze imitującymi marmur oraz prostą umywalką. Czarne akcenty wprowadzono za pomocą kranów, uchwytów i innych dodatków, które tworzą wyrazisty kontrast z jasnymi płytkami.

 

 

 

więcej na

https://www.facebook.com/projektowanie.wnetrz.nokodesign